Okna a dveře

   

   

 

INDIVIDUALITA A KREATIVITA U STAVEB RODINNÝCH DOMŮ


ilustracni_okna realizace plastová okna a dveře

Plastová okna a plastové dveře pro individuální a kreativní pojetí rodinného domu -  to je rozdíl, který nás staví na přední místo, protože - ruku na srdce - nejsou okna jako okna. Dobře zvolená plastová okna a dveře mohou udělat i ze zdánlivě fádní stavby jedinečnou. A proto hledáme a nacházíme optimální řešení i tam, kde byste je možná nenašli. Prohlédněte si některé z realizací plastových oken a dveří na našich fotografiích. Stylová dvoupatrová vila v centru okresního města, jejíž přestavbu hlídal památkový úřad. Volbou profilu SALAMANDER® STANDARD se nám povedlo zachovat její původně čistý funkcionalistický styl. U nově postaveného rodinného domu samostatně stojícího v malebném kraji jsme zdůraznili jeho rustikální vyznění tak, že jsou použitá plastová okna a dveře téměř k nerozeznání od dřevěných. Na první pohled obyčejné stavby domů se šikmou a rovnou střechou po bližším pohledu získávají podle použité profilové řady SALAMANDER® STANDARD (ELEGANT) dynamický styl a punc střízlivé elegance. Můžeme Vás o tom přesvědčit osobně. Váš dům - Vaše volba.

OBYTNÉ, PRŮMYSLOVÉ A ADMINISTRATIVNÍ OBJEKTY - REALIZACE PLASTOVÝCH OKEN A DVEŘÍ

realizace plastová okna a dveře realizace plastová okna a dveře

Dokážeme si poradit i s náročnějšími stavbami a projekty. Dáme novou tvář staré škole, kasárenské budově, sportovní hale nebo domově mládeže. Úzce spolupracujeme s řadou stavebních společností a dodáváme řešení plastových oken a dveří podle představ investora, ať jím jsou obce, města nebo soukromé subjekty. Namontujeme plastová okna na stavbu čerpací stanice, sídla společnosti nebo třeba administrativní části logistického centra. Široká škála barev podle vzorníku RAL nebo dekorů různých druhů dřeva nám umožní vyhovět jakémukoli přání, a to mnohdy i tam, kde se jedná o přestavbu či opravu vzácného anebo památkově chráněného objektu.

ilustracni_okna ilustracni_okna

PŘEDNOSTI NAŠICH PLASTOVÝCH OKEN A DVEŘÍ

ilustracni plastová okna

Několikanásobná kontrola jednotlivých komponentů během výroby a finální kontrola funkčnosti celého výrobku. Kontrolujeme pořád a všude. Naše výrobky jsou díky tomu vyráběny v uzavřeném cyklu. Většina odpadu je opětovně recyklována a nezatěžuje životní prostředí. Všechny naše pracovníky pravidelně školíme v nových trendech výroby a montáže. Každý z nich osobně odpovídá za práci, kterou odvede. Široká škála barev podle vzorníku RAL nebo dekorů různých druhů dřeva nám umožní vyhovět jakémukoli přání, a to mnohdy i tam, kde se jedná o přestavbu či opravu vzácného anebo památkově chráněného objektu.

V dnešní době, charakterizované mimo jiné maximálními požadavky na šetření energií ve všech oborech činnosti, musí kvalitní okna disponovat vynikajícími zvukově a tepelně izolačními vlastnostmi a v neposlední řadě také odolností proti rozbití. Izolační trojsklo a dvojsklo je konstruováno ze tří, resp. dvou tabulí plaveného skla v tloušťkách, které odpovídají funkčním a mechanickým nárokům. Vzdálenost tabulí vymezuje různě široký distanční nerezový rámeček s polykarbonátem CHROMATECH® ULTRA standardně v barvě RAL 7040 (šedý), nebo na přání v barvě hnědé (RAL 8003) nebo černé.

Obvodové spojení tabulí skel a distančních rámů je provedeno velmi přilnavým a trvale plastickým tmelem, jehož hlavním úkolem je působit jako bariéra proti pronikání vlhkosti do meziprostoru izolačního skla. Vnější obvod tabulí skel je vyplněn pružným tmelem s výbornými fyzikálně mechanickými vlastnostmi. Celá konstrukce obě tabule skla hermeticky uzavírá. Všechna okna společnosti RI OKNA a.s. jsou standardně vybavena izolačním trojsklem nebo dvojsklem dle přání zákazníka. Kování, které je montováno do našich oken a dveří, splňuje ty nejvyšší nároky na bezpečnost, lehkou a pohodlnou ovladatelnost a stoprocentní funkčnost. Pro naši společnost je dodáváno předním světových výrobcem, rakouskou společností MACO®, a to pod označením sérií MACO® MULTI-TREND a MACO® MULTI-MATIC.

RI
RI
RI
RI
RI